enpl

WYNAJEM SAMOCHODÓW KRÓTKOTERMINOWY GDAŃSKWynajem średnioterminowy i długoterminowy przez firmy w Europie Zachodniej jest bardzo popularny. Coraz częściej polscy przedsiębiorcy przekonują się do takiego rozwiązania.

Nie trzeba mieć samochodów na własność, żeby zbudować flotę. Samochód w firmie to nie tylko koszt wynikający z jego zakupu. Dochodzą do niego koszty paliwa, napraw, przeglądów, ubezpieczenia. Przy wynajmie długoterminowym szybko można się przekonać jakie daje to oszczędności w firmie. Taka redukcja kosztów poprawia bilans firmy, a w rezultacie jej rentowność.

 

 

Twoja firma zyskuje:

Wybierz dla swojej firmy najkorzystniejszą ofertę.

U nas konkurencyjne stawki wynajmu!

 Oferujemy Państwu wynajem krótko i długoterminowy samochodów osobowych w Gdańsku. Dostarczamy samochody na dowolne przez Państwa wskazane miejsce w Trójmieście. Jeśli poszukujesz rozwiązania pośredniego pomiędzy wynajmem krótkoterminowym a umową leasingową?Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Proponujemy tani  wynajem średnioterminowy dla każdej firmy  . Ofertę dostosujemy  do twoich potrzeb tak abyś był w 100 % zadowolony. Każdego traktujemy indywidualnie  ,dajemy mu to co potrzebuje a nie to co jest dostępne .Zapytania proszę kierować na  : biuro@superrent.pl  tel 501 528 100

 

Silnik 1,3 cdti,  ekonomiczny diesel 5 drzwi

http://euro-rentcar.pl https://www.expres-auto.pl/