enpl

AUTA ZASTĘPCZE BEZ OPŁAT – NIC NIE PŁACISZ ZA WYNAJEM

Jeżeli Twój samochód został uszkodzony w wyniku kolizji nie z Twojej winy, możesz wynająć u nas za darmo samochód zastępczy.
Koszty wynajmu auta zastępczego są w 100% pokrywane przez Ubezpieczyciela Sprawcy! Nie ma dla nas znaczenia rocznik uszkodzonego pojazdu oraz, w której firmie był ubezpieczony sprawca!

 Towarzystwa ubezpieczeniowe by uniknąć dodatkowych kosztów wprowadzają klientów w błąd, wmawiając im, że samochód zastępczy się im nie należy, nic bardziej mylnego! To jest Państwa prawo! Zadzwońcie Państwo do nas pomożemy przebrnąć przez ubezpieczyciela!

W przypadku uszkodzenia Twojego auta z winy innego kierującego możesz skorzystać z naszej propozycji bezgotówkowego najmu auta zastępczego. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się nowym samochodem przez cały okres naprawy własnego, a za wynajem nic nie zapłacisz! Jak to możliwe? W przypadku uszkodzenia pojazdu z winny innego kierowcy koszt najmu zobowiązany jest zwrócić ubezpieczyciel sprawcy kolizji. Nie musisz się martwić nawet tym! Odzyskaniem kosztu auta zastępczego od ubezpieczyciela sprawcy kolizji zajmiemy się my.

Co to oznacza?

1.      W przypadku kolizji z winy innego kierowcy podstawimy Ci auto zastępcze, za które nie będziesz musiał nic zapłacić, nawet kaucji.

2.      Pojazdem zastępczym będziesz mógł cieszyć się przez cały okres naprawy własnego.

3.      Kiedy Twój samochód zostanie naprawiony odbierzemy od Ciebie auto zastępcze w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Zgodnie z przepisami prawa (Kodeks Cywilny art. 361, 363, i 415, Rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 24.03.2000r. DU. Nr 26 poz. 310 w sprawie OC), ubezpieczyciel w zakresie OC, zobowiązany jest zaspokoić roszczenia poszkodowanego w takim stopniu, aby nie odczuwał żadnych strat związanych z zaistnieniem szkody

 
http://euro-rentcar.pl https://www.expres-auto.pl/